15:22
09 березня 2014 року 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного і геніального поета та художника
09 березня 2014 року 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного і геніального поета та художника
Готуючись до відзначення дня народження Т.Шевченка і з метою поглибленого вивчення його творчої спадщини, в Лошкарівській школі розпочалось проведення різних заходів: літературні уроки та бесіди, літературно–мистецькі години, присвячені Т.Шевченку–художнику, конкурси творчих робіт, конкурси виразного читання, конкурси на кращий малюнок. В шкільній бібліотеці підготовлена тематична виставка.
Усі заходи проходять під гаслом: «…він став володарем у царстві Духа,… став велетнем у царстві людської культури,…вказав нові, світлі і вольні шляхи професорам та книжним ученим. …Найкращий і найцінніший скарб дала йому доля лише по смерті – невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори»
/І.Я.Франко/


Переможці конкурсу «Шевченко–художник»
з учителем образотворчого мистецтва І.Ф. МудренкоПереможці поетичного конкурсу «Рідне слово», який провела вчитель української мови та літератури Синьоока Т.І.Літературно-мистецька виставка «Шевченгко-художник, Шевченко-поет» у шкільній бібліотеці.

Заступник директора з НР Ананова Т.О.
Переглядів: 1219 | Додав: Тетяна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]