Цікава зоологія
[ Викачати з сервера (2.15 Mb) ]13.01.2012, 11:53
Перевірити і доповнити свої знання з зоології можна за допомогою ігор. До таких ігор належать кросворди, чайнворди, загадки, розв’язати задачу. Розгадувати їх можна самостійно або з товаришами. Щоб знайти правильну відповідь на запитання, можна скористатися довідковою або науково – популярною літературою.
Розв’язати кросворд – значить дати правильні відповіді на запитання, що додаються до нього, і вписати їх у порожні клітинки по горизонталі і вертикалі, позначені цифрами.
Відгадуючи чайнворди, треба послідовно заповнювати порожні клітинки буквами відгаданого словами так, щоб кінцева буква попереднього слова була першою в наступному.
Головоломками називаються задачі або загадки, для розв’язання яких потрібні кмітливість і , безумовно, відповідні знання.
Значне місце займають головоломки – кросворди. В них у центрі написані слова, букви яких повинні бути спільними з буквами слів, які потрібно відгадати.
Ігри зі словами, до яких належать кросворди і ребуси, все більше використовують для організації навчального процесу в середніх закладах освіти під час вивчення природничих дисциплін. Кожний кросворд містить терміни, що їх учень повинен засвоїти згідно з програмою.
Категорія: Біологія | Додав: Директор | Теги: кросворд, зоологія
Переглядів: 1601 | Завантажень: 616 | Рейтинг: 4.5/2